Zanęty przynety i atraktory

Producenci

Promocje

Brak aktualnie promocji

Ostatnio przeglądane

Melasa 160 ml piernik Zobacz większe

Melasa 160 ml piernik

MEL-05

Nowy produkt

Harison Melasa 160 ml piernik

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

4,50 zł brutto

Więcej informacji

Płynna melasa jest popularnym dodatkiem wędkarskim efektywnie poprawiającym skuteczność mieszanek zanętowych. Jest to naturalny surowiec o gęstej konsystencji i bardzo słodkim smaku, stąd melasa ma właściwości dosładzająco klejące. Zwiększa także kaloryczność zanęt. Polecana jest zwłaszcza przy połowie leszczy, ale także ciekawe wyniki można osiągnąć podczas połowów innych ryb  tj. karpie, liny, jak i dużych płoci. Melasa polecana jest do stosowania na trudnych łowiskach, w miejscach o dużej presji wędkarskiej.W naszej ofercie oprócz popularnej melasy naturalnej znajdziesz grupę melas z różnymi dodatkami zapachowymi. Są to nasze gotowe propozycje do wypróbowania przez Ciebie. Sprawdź, który produkt będzie najefektywniejszy podczas twoich wypraw wędkarskich!

 Sposób przyrządzenia melasy:

    • melasę rozpuszczamy w wodzie, którą przygotowaliśmy do namoczenia zanęty. Na 6kg suchej zanęty maksymalne dozowanie to 500ml melasy.
    • nie należy przekraczać maksymalnego dozowania, gdyż może to negatywnie wpłynąć na skuteczność nęcenia 
    • porada: w celu całkowitego opróżnienia butelki z melasą trzymaj ją przed rozrobieniem w ciepłym miejscu lub wypłukaj butelkę ciepłą wodą!!!

Opis: płynna melasa o naturalnym zapachu z dodatkiem atraktora o intensywnym miodowym zapachu. Polecana przy połowie wszystkich ryb karpiowatych a także leszczy i płoci.

Nasza propozycja na duże leszcze: 2kg Zanęty Leszcz Piernik Silver Line + 160ml Melasy Piernik + 100gr Komponentu Kolendra Zanętowa