Przynęty sztuczne

Producenci

Promocje

Brak aktualnie promocji

Ostatnio przeglądane

Nike 100 F waga 9g kolor GR Zobacz większe

Gloog Nike 100 F waga 9g kolor GR

NIKE-100F-GR

Nowy produkt

Wobler firmy GLOOG model Nike 9g długość 100mm uzbrojony w 2 kotwice nr 4 zalecana żyłka od 0,20mm do 0,25mm głębokość pracy 1,2-1,5m

Więcej szczegółów

3 na magazynie

16,49 zł brutto

Więcej informacji

Nike 100, podobnie jak wersja 80, jest bardzo dobrą przynętą na jeziorowe szczupaki. Najlepszą porą łowienia jest bardzo wczesny ranek i późny wieczór, kiedy drapieżniki stają się bardzo aktywne, podpływając w górne partie wody w poszukiwaniu stad uklei i płoci. W rzece, oprócz łowienia na kamienistych opaskach i przykosach, bywa bardzo skuteczny na wszelkiego rodzaju wolnych prądach zatokowych.

Należy do najskuteczniejszych przynęt do nocnego spinningowania na dużych rzekach takich jak Odra, Wisła, Warta czy Bug i Narew. Wybrać należy wówczas płytkie odcinki rzeki, gdzie gromadzi się drobnica. Prawie na pewno w nocy przypłyną w to miejsce dorodne sandacze, bolenie i sumy.

Bardzo ważną rzeczą jest przy nocnym spinningowaniu prawidłowe prowadzenie woblera. Musimy pamiętać, że drapieżniki podpływają pod sam brzeg, dlatego nasze rzuty nie powinny być dalekkie, zaś sposób prowadzenia przynęty bardzo wolny - ponieważ drobnica w nocy jest mało aktywna i ostro pracujący wobler wydałby się ostrożnym drapieżnikom podejrzany.

Nike 100 tonący jest bardzo dobrą przynętą na jeziorowe szczupaki. Najlepszą porą łowienia jest bardzo wczesny ranek i późny wieczór, kiedy drapieżniki stają się bardzo aktywne, podpływając w górne partie wody w poszukiwaniu stad uklei i płoci. Za dnia w jeziorach główną zdobyczą spinningisty będzie dorodny szczupak czatujący na jeziorowych blatach i podwodnych łąkach. W rzece, oprócz łowienia na kamienistych opaskach i przykosach, bywa bardzo skuteczny na wszelkiego rodzaju wolnych prądach zatokowych oraz na głębszych przelewy oraz we steczkach podczas poszukiwania sandaczy, boleni, szczupaków i sumów.