Woblery

Producenci

Promocje

Brak aktualnie promocji

Ostatnio przeglądane

Salmo Perch dł 8 cm 14g  PH8SDR PH pływający Zobacz większe

Salmo Perch dł 8 cm 14g PH8SDR PH pływający

PSA-PH8SDRPH

Nowy produkt

Wobler Salmo Perch dł. 8 cm PH8SDR PH pływający dł. 8 cm waga 14g gł. schodzenia 3,0-6,7m

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

29,50 zł brutto

Więcej informacji

Wobler Salmo Perch dł. 8 cm PH8SDR PH pływający dł. 8 cm waga 14g  gł. schodzenia 3,0-6,7m

Wobler Perch to kolejny hit SALMO, który doczekał się niezliczonych kopii w ofertach wielu producentów na świecie. Jest to najlepszy dowód jego nieprawdopodobnej wręcz skuteczności. Jedna z najlepszych na świecie imitacji okonia – ryby popularnej w niemal wszystkich wodach Europy. 
Przez największe sławy z grona światowych łowców szczupaków uznany za najlepszą przynętę trollingową do połowu tego drapieżnika. Doskonale sprawdza się również w przypadku klasycznego spinningowania. Każdy z sześciu modeli z rodziny Salmo PERCH charakteryzuje się nieco inną, niepowtarzalną akcją oraz inną głębokością nurkowania. Pozwala to wybrać przynętę na każdą okazję. Oferowany w dwóch rozmiarach i wersjach Shallow Runner, Deep Runner oraz Super Deep Runner.

Rekomendowany sposób łowienia – casting, trolling
Zalecany do połowu – szczupak, muskie, okoń, sandacz, walleye, bass, okoń nilowy

Jak łowić na Percha:
Zalecamy raczej wolne tempo prowadzenia, przerywane podszarpnięciami i okresowym przyśpieszaniem zwijania żyłki. Najlepszymi modelemi z rodziny Salmo PERCH do trollingu są PERCH 12 F oraz PERCH 8SDR.
PERCH 8SDR przy zastosowaniu plecionki 0,14 mm, ciągnięty ok. 30 m za łodzią jest w stanie osiągnąć dno na głębokości 6 metrów.