Spinningi Fenwick

Producenci

Promocje

Brak aktualnie promocji

Ostatnio przeglądane

HMX Spinning 2,13m c.w.7-28 HMX-S662MH-F Zobacz większe

HMX Spinning 2,6m c.w.5-14 HMX-S862L-MF

1274864

Nowy produkt

HMX Spinning długość 2,6m c.w.5-14 g nr.katalogowy HMX-S862L-MF DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

559,00 zł brutto

Więcej informacji

 Na rok 2013 Fenwick® przygotował popularną serię HMX™ w najnowszej odsłonie. Zmianom towarzyszy nie tylko nowy design, ale również właściwości blanku, nowe przelotki oraz dodatkowe modele opisane poniżej w tabeli jako "Nowość 2013".

Najnowszą serię HMX™ cechuje większa mięsistość blanku w porównaniu do poprzedniej serii. W wędziskach zastosowano bardzo wytrzymałe stalowe przelotki z wkładami oksydowanego tytanu. Najkrótsze modele otrzymały dzieloną rękojeść.

Najnowsze blanki są bardzo czułe i wytrzymałe, o czym świadczy przedłużenie gwarancji producenta z 5 lat na DOŻYWOTNIĄ! Tak więc najnowsza seria HMX™ otrzymała dożywotnią gwarancję, co w połączeniu z atrakcyjną ceną stanowi doskonałą propozycję dla wędkarzy!

Włókno węglowe zbudowane w technologii  Cross-Scrim dodaje odpowiedniej mocy, wytrzymałości oraz właściwego wyważenia wędziska.

HMX™ jest idealną serią wędzisk gdy potrzebujemy lekkiego wędziska o dużej wytrzymałości i sporej mocy potrzebnej do gwałtownego zacięcia oraz bezpiecznego i kontrolowanego holu.

Konstrukcja grafitu zbudowana została w szczególnej dla Fenwicka technologii Cross-Scrim. Ten specyficzny sposób krzyżowania się włókien grafitu pozwolił osiągnąć wyjątkową czułość blanku zachowując spory zapas mocy!

model HMX-S862L-MF

długość 2,60m

sekcji 2

moc LIGHT

akcja  Moderate Fast

line Lb/Tst 4-15

c.w. 5-14g

przelotek 10

waga 140 gram