Spinningi Fenwick

Producenci

Promocje

Brak aktualnie promocji

Ostatnio przeglądane

HMX Spinning 2,13m c.w.7-28 HMX-S662MH-F Zobacz większe

HMX Spinning 2,30m c.w.1,5-10 HMX-S762L-F

1274842

Nowy produkt

HMX Spinning długość 2,30m c.w.1,5-10 g nr.katalogowy HMX-S762L-F DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

475,00 zł brutto

Więcej informacji

 Na rok 2013 Fenwick® przygotował popularną serię HMX™ w najnowszej odsłonie. Zmianom towarzyszy nie tylko nowy design, ale również właściwości blanku, nowe przelotki oraz dodatkowe modele opisane poniżej w tabeli jako "Nowość 2013".

 Najnowszą serię HMX™ cechuje większa mięsistość blanku w porównaniu do poprzedniej serii. W wędziskach zastosowano bardzo wytrzymałe stalowe przelotki z wkładami oksydowanego tytanu. Najkrótsze modele otrzymały dzieloną rękojeść.

 Najnowsze blanki są bardzo czułe i wytrzymałe, o czym świadczy przedłużenie gwarancji producenta z 5 lat na DOŻYWOTNIĄ! Tak więc najnowsza seria HMX™ otrzymała dożywotnią gwarancję, co w połączeniu z atrakcyjną ceną stanowi doskonałą propozycję dla wędkarzy!

 Włókno węglowe zbudowane w technologii  Cross-Scrim dodaje odpowiedniej mocy, wytrzymałości oraz właściwego wyważenia wędziska.

HMX™ jest idealną serią wędzisk gdy potrzebujemy lekkiego wędziska o dużej wytrzymałości i sporej mocy potrzebnej do gwałtownego zacięcia oraz bezpiecznego i kontrolowanego holu.

Konstrukcja grafitu zbudowana została w szczególnej dla Fenwicka technologii Cross-Scrim. Ten specyficzny sposób krzyżowania się włókien grafitu pozwolił osiągnąć wyjątkową czułość blanku zachowując spory zapas mocy!

model HMX-S762L-F

długość 2,30m

sekcji 2

moc LIGHT

akcja  Fast

line Lb/Tst 2-8

c.w. 1,5-10g

przelotek 9

waga 125 gram