Spinningi Fenwick

Producenci

Promocje

Brak aktualnie promocji

Ostatnio przeglądane

HMG Spinning 1.98m c.w.7-28g GS66MH-F Zobacz większe

HMG Spinning 1,98m c.w.7-21g HMG66M-FS

1294255

Nowy produkt

HMG Spinning długość 1,98m c.w.7-21g nr.katalogowy HMG66M-FS DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

665,00 zł brutto

Więcej informacji

HMG® to kultowa seria marki Fenwick, która zapoczątkowała pojawienie się grafitowych blanków na światowym rynku wędkarskim. Jest ona udoskonalana od niemalże 30-tu lat.

Dziś HMG jest zbudowana w 100% z wysoko modułowego grafitu High Modulus Graphite oraz wzbogacona o najnowocześniejszą technologię zwaną CARBON VEIL. Wiele lat doświadczeń konstruktorów zaowocowały stworzeniem dodatkowej obręczy włókna węglowego. Strukturą przypomina ona pajęczynę, która okrywa włókna carbonu. Skutkiem tego blank jest o wiele mocniejszy, wytrzymalszy na uderzenia oraz niezwykle czuły.

HMG® to bardzo lekkie, a zarazem mięsiste i mocne kije spinningowe oraz castingowe. Ich doskonała czułość i legendarna praca od trzech dekad zdobyły uznanie wśród milionów amatorów i profesjonalistów na całym świecie. Wszystkie modele charakteryzują się dużą sprężystością i płynnym przechodzeniem w pełne ugięcie podczas holu ryby. 

SPECYFIKACJA

- blank zbudowany z High Modulus Graphite w technologii Carbon Veil ,

- przelotki Fuji Alconite / mocowanie kołowrotka Fuji VSS,

- opatentowany korek uchwytu T.A.C HANDLE - bardzo lekki i twardy oraz o wiele bardziej wytrzymały od tradycyjnego korka. Zapewnia doskonały uchwyt nawet przy mokrej rękojeści,

-dożywotnia gwarancjaLifetime Limited of Warranty

model HMG66M-FS

długość 1,98m

sekcji 1

moc MEDIUM

akcja Fast

line Lb/Tst 8-14

c.w. 7-21g

przelotek 8

waga 150 gram