SCATTER RAP DEEP HUSKY JERK SCRDHJ10

Producenci

Promocje

Brak aktualnie promocji

Ostatnio przeglądane

Wobler SCATTER RAP DEEP HUSKY JERK 10cm 10g SCRDHJ10-GMN Zobacz większe

Wobler SCATTER RAP DEEP HUSKY JERK 10cm 10g SCRDHJ10-GMN

SCRDHJ10-GMN

Nowy produkt

Wobler SCATTER RAP DEEP HUSKY JERK  długość 10cm waga 10g kolor S nr. katalogowy SCRDHJ10-GMN

Więcej szczegółów

2 na magazynie

25,01 zł brutto

Więcej informacji

Wobler SCATTER RAP DEEP HUSKY JERK 10cm 10g SCRDHJ10-GMN

Akcja woblerów Rapala Scatter Rap doskonale naśladuje ruchy spłoszonej ryby próbującej uciec przed drapieżnikiem – takie właśnie zachowanie najlepiej prowokuje duże ryby do ataku. Żaden drapieżca nie oprze się tej zachęcie. Ster typu „scatter” jest odpowiedzialny za pełne uników, nieregularne ruchy na boki, wzmocnione nagłymi zmianami tempa i kierunku, które niezawodnie prowokują do ataku. Wędkarze na całym świecie od zawsze starają się imitować ten ruch – teraz dzięki Scatter Rapom nie musisz być zawodowcem, aby stosować zawodowe techniki. Wystarczy, że będziesz równomiernie zwijać linkę, od czasu do czasu zmieniając tempo, a Scatter Rap zapewni Ci branie.

Łączy pracę steru typu „scatter”‚ odpowiedzialnego za magiczny ruch przynęty o nieregularnej, pełnej uników akcji z pracą korpusu legendarnego Husky Jerka. Idealny do eksperymentowania technikami prowokującymi ryby drapieżne i do obławiania miejsc głębokich , na skraju wypłyceń i głębokiej wody oraz do łowienia wzdłuż głębokich opasek rzecznych.

Najważniejsze cechy modelu:

• Polecany szczególnie do łowienia szczupaków, sandaczy, dużych okoni ,

• Poza klasycznym spinningiem można ją z powodzeniem używać do trollingu.

• Potrafi szybko i głęboko zanurkować do głębokości 3,5 metra przy jednoczesnym nieregularnym ruchu woblera robiącego wyraźne uniki podczas szybkiego sprowadzania w głębinę.

Głębokość pracy: 2,7m - 3,6m