Lunatic 3"/7,5cm

Producenci

Promocje

Brak aktualnie promocji

Ostatnio przeglądane

Ripper Lunatic LU-30 kolor S-01-070 Zobacz większe

Ripper Lunatic 3"/7,5cm LU30S-01-070

LU30S-01-070

Nowy produkt

Ripper Lunatic LU-30 3"/7,5cm kolor S-01-070

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1,96 zł brutto

Więcej informacji

LUNATIC to przynęty w kształcie smukłej rybki, o intensywnej pracy ogona, połączonej z wyraźnym migotaniem części brzusznej. To hit kilku ostatnich sezonów i lider skuteczności. Teraz zaskakuje niesamowitą, nową kolorystyką dając wspaniały wybór spośród przynęt wykonanych z najnowocześniejszych, super miękkich tworzyw silikonowych.

Najlepsze wyniki uzyskamy łowiąc nią w opadzie i przy klasycznym prowadzeniu z licznymi zmianami tempa. Lunatic w rozmiarach od 10 do 15 cm wykonany jest z nieco sztywniejszego tworzywa. Taka budowa powoduje mocniejsze przenoszenie sił generowanych przez pracę
ogona na korpus przynęty i w efekcie jego silne kolebanie się na boki. Generuje to bardzo silną falę hydroakustyczną, a we w miarę czystej wodzie zwiększa ilość bodźców wzrokowych. „Czwórka”
(10 cm) opadająca w toni na dwudziestogramowej główce daje się odczuć na kiju jak drobno pracujący wobler, a na szczytówce można zauważyć wyraźne drżenia. Nie ma takiej drugiej gumy! Lunatic 7,5 cm oraz 8,5 cm to już przynęty pomyślane przede wszystkim pod kątem łowienia pstrągów, okoni czy boleni. Miękki materiał daje tu bardziej intensywną pracę ogona i delikatniejsze, drobniejsze migotanie brzuszka. Pierwsze wzory Lunatica testowane były na  szwedzkich szkierach przez członka DRAGON Team Tomka Krysiaka. Według jego opinii pobiły skutecznością przynęty gumowe innych renomowanych firm, a szwedzkie szczupaki i sandacze wprost oszalały na ich punkcie.