Executor 5SR

Producenci

Promocje

Brak aktualnie promocji

Ostatnio przeglądane

Salmo Executor dł.5 cm EX5SR RD pływający Zobacz większe

Salmo Executor dł.5 cm EX5SR RD pływający

PSA-IEX5SRRD

Nowy produkt

Wobler SALMO EXECUTOR pływający RD dł. 5 cm waga 5 g

Więcej szczegółów

1 na stanie w magazynie

23,60 zł brutto

Więcej informacji

Wobler uzbrojony w kotwiczke 2 x nr 7 głębokość nurkowania od 0,6 do 1,2 m

Model numer EX5SR

Propozycja dla zwolenników tradycji. Sprawdzony kształt, niezawodna ogonowo – boczna praca to argumenty, które każdego pasjonata spinningu powinny skłonić do wypróbowania jednej z przynęt z rodziny EXECUTOR. Składają się na nią cztery rozmiary pływających woblerów w wersjach Shallow Runner i Super Deep Runner. 
Szczególnie zalecany do połowu: Szczupak, sandacz, pstrąg, troć, okoń.
Modelowe łowisko, pora roku i metoda połowu: Średniej wielkości lub duża rzeka pstrągowa, wiosna, spinning z prądem cieku; jezioro – spinning i trolling. 
Jak łowić na EXECUTORa. W wodach stojących łowimy tradycyjnie, ściągając przynętę ze zmienną prędkością i pozwalając jej od czasu do czasu zbliżyć się do powierzchni wody. Do trollingu doskonała jest wersja Shallow Runner z ciężarkiem umieszczonym 0,8 – 1,2 m przed przynętą, najlepiej na oddzielnym przyponie. W dużych rzekach sprawdzonym sposobem łowienia tą przynętą jest wolne jej prowadzenie w poprzek nurtu lub pod prąd. W małych strumieniach najlepsze rezultaty osiągniemy łowiąc z prądem cieku. Niezastąpiony do tego celu jest EXECUTOR 5SDR.