Buster 3"/7,5cm

Producenci

Promocje

Brak aktualnie promocji

Ostatnio przeglądane

Ripper Buster BU40 4"/10cm S-01-070 Zobacz większe

Ripper Buster 3"/7,5 cm BU30S-01-070

BU30S-01-070

Nowy produkt

Ripper Buster 3"/7,5 cm BU30S-01-070

Więcej szczegółów

2 na magazynie

1,80 zł brutto

Więcej informacji

BUSTER to pierwsza przynęta z miękkiego tworzywa sztucznego opracowana specjalnie pod kątem jerkowania. Znakomicie sprawdza się także podczas agresywnego opadu i klasycznego prowadzenia.

Na rynku można bez problemu znaleźć dziesiątki różnych gum do łowienia w opadzie, ale gdy
musimy znaleźć odpowiednią przynętę do wolnego prowadzenia na płyciźnie, w silnie zarośniętym
łowisku, pojawia się problem. Właśnie do połowu ryb w takich miejscach firma DRAGON wymyśliła Bustera. Dzięki wyjątkowej budowie olbrzymiej płetwy ogonowej usytuowanej w stosunku do korpusu pod kątem 90 stopni, ta przynęta pracuje agresywnie nawet przy najwolniejszym prowadzeniu lub przy niewielkim podszarpywaniu, nie wykazując jednocześnie tendencji do szybkiego opadania na dno. Większe modele są idealne do łowienia szczupaków w płytkich i zarośniętych miejscach, a w wielu wypadkach najlepszą metodą ich prowadzenia jest technika jerkowania. Buster przy każdym szarpnięciu schodzi wtedy dość mocno z linii prowadzenia, jednocześnie obracając się nieco bokiem. Mniejsze Bustery wspaniale sprawdzają się przy łowieniu pstrągów, boleni i dużych okoni, grasujących w okresie letnim na silnie zarośniętych,
podwodnych łąkach. Podczas testów wielokrotnie była okazja przekonać się, że nawet w okresie najgorszych brań, w czasie letnich upałów, gdy wszelkie inne przynęty zawiodły, Buster ratował  honor i pozwalał wrócić z łowiska z przysłowiową tarczą.